×
Domov O nás Služby Kontakt Chcem predať / odporučiť
Neváhajte nás kontaktovať 24-hodín denne!

Novozrekonštruovaná chata - Tekvičné pole

60 m2 Chata 38 000 €
60 m2 Chata 38 000 €

Popis nehnuteľnosti

ID: NZJR945271

Ponúkame na predaj zrekonštruovanú chatku v obľúbenej lokalite Tekvičné pole neďaleko Nových Zámkov. Pozemok s rozlohou 350 m2 má šírku cca. 10 a dĺžku 35 m. Chatka bola zrekonštruovaná minulý rok t.j.- nová strecha, betónový základ, zateplenie, maľovanie fasády. Na prízemí sa nachádza obývačka s kuchyňou, kúpeľňa s toaletou, kde sú nové obklady a dlažba. Na poschodí je priestranná spálňa. Celá chatka má približne 60 m2 okrem terás. Zo spálne je krásny výhľad z terasy na záhradu. Na prízemí je tiež kompletne upravená terasa. Záhradu je ešte nutné vyčistiť. Susedia sú z oboch strán priateľskí. Oproti chatke prináleží parkovacie miesto z makadámu.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj zrekonštruovanú chatku v obľúbenej lokalite Tekvičné pole neďaleko Nových Zámkov. Pozemok s rozlohou 350 m2 má šírku cca. 10 a dĺžku 35 m. Chatka bola zrekonštruovaná minulý rok t.j.- nová strecha, betónový základ, zateplenie, maľovanie fasády. Na prízemí sa nachádza obývačka s kuchyňou, kúpeľňa s toaletou, kde sú nové obklady a dlažba. Na poschodí je priestranná spálňa.

Celá chatka má približne 60 m2 okrem terás. Zo spálne je krásny výhľad z terasy na záhradu. Na prízemí je tiež kompletne upravená terasa. Záhradu je ešte nutné vyčistiť. Susedia sú z oboch strán priateľskí. Oproti chatke prináleží parkovacie miesto z makadámu.

Kompletný právny servis v cene

"Cena 38 000 € zahŕňa kompletný právny servis zabezpečený notárom. NAJVYŠŠIA OCHRANA!!! Chránime našich klientov. V prípade záujmu Vám bezplatne vybavíme výhodný úver na mieru. Info: JR real s.r.o. Komárno, viac informácií Vám rada poskytne Jana Rosičková, tel.: 0911 293 954."