×
Domov O nás Služby Kontakt Chcem predať / odporučiť
Neváhajte nás kontaktovať 24-hodín denne!

Investícia - Rodinný dom/pozemok

132 m2 1 podlažie 32 900 €
132 m2 1 podlažie 32 900 €

Popis nehnuteľnosti

ID: MZKO01

Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom o výmere 132,35 m2 postavený na pozemku o rozlohe 440 m2 v meste Kolárovo okres Komárno. Rodinný dom z roku 1962 ma jedno prízemné podlažie, kde sa nachádza chodba, predsieň dve obytné miestnosti, kuchyňa, komora, kúpelňa s WC a 4 sklady. Za rodinným domom sa nachádzajú chlievy. Dom je postavený z klasických materiálov, základy sú betónové, priečky sú murované, strecha valbová, pokrytá keramickou pálenou krytinou. Okna sú drevené zdvojene aj plastové, dvere hladké, plné alebo presklenené osadené v drevených zárubniach, podlahy plávajúce alebo keramická dlažba. Dom je napojený na elektrinu a plyn. Dom je bez vnútorného vybavenia.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom o výmere 132,35 m2 postavený na pozemku o rozlohe 440 m2 v meste Kolárovo okres Komárno. Rodinný dom z roku 1962 ma jedno prízemné podlažie, kde sa nachádza chodba, predsieň dve obytné miestnosti, kuchyňa, komora, kúpelňa s WC a 4 sklady. Za rodinným domom sa nachádzajú chlievy.

Dom je postavený z klasických materiálov, základy sú betónové, priečky sú murované, strecha valbová, pokrytá keramickou pálenou krytinou. Okna sú drevené zdvojene aj plastové, dvere hladké, plné alebo presklenené osadené v drevených zárubniach, podlahy plávajúce alebo keramická dlažba. Dom je napojený na elektrinu a plyn. Dom je bez vnútorného vybavenia.

Nehnuteľnosť sa nachádza v tichom prostredí v blízkosti nákupného centra Tesco a VÚB banky... Mesto Kolárovo, ktoré má približne 11000 obyvateľov, sa nachádza cca 21 km od okresného mesta Komárno a 14 km od okresného mesta Nove Zámky. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obecný úrad, pošta, ZŠ, stredná škola, zdravotne stredisko, kultúrne zariadenie, sieť obchodov a služieb.

Prístup z dvoch ulíc!!! Možnosť postavenia vidieckeho domu na dĺžku alebo 6 garáží na prenájom.

Kompletný právny servis v cene

"Cena 32 900 € zahŕňa kompletný právny servis zabezpečený notárom. NAJVYŠŠIA OCHRANA!!! Chránime našich klientov. V prípade záujmu Vám bezplatne vybavíme výhodný úver na mieru. Info: JR real s.r.o. Komárno, viac informácií Vám rada poskytne Monika Zab, tel.: +421 949 730 713."