×
Domov O nás Služby Kontakt Chcem predať / odporučiť
Neváhajte nás kontaktovať 24-hodín denne!

Vohdný aj na investíciu
1-izbový byt s loggiou

27 m2 1 izby Dohodou
27 m2 1 izby Dohodou

Popis nehnuteľnosti

ID: KNJR7685

JRREAL.SK VÁM Ponúka na predaj 1-izbový byt s loggiou v zateplenom obytnom dome, na ulici Košická. Byt s rozlohou 27 m2 bol čiastočne zrekonštruovaný. Má plastové okná s vnútornými žalúziami,novú kuchynskú linku, keramickú dlažbu v kuchyni a v kúpeľni, murované jadro. Samotný obytný dom je zateplený, po kompletnej rekonštrukcii strechy. Režijné náklady sú nízke, byt patrí pod správu SBD. Útulný byt má veľmi výhodnú polohu - blízko školy, škôlky, železničnej a autobusovej stanici a otvára sa z neho krásny výhľad na mesto.

Popis nehnuteľnosti

JRREAL.SK VÁM Ponúka na predaj 1-izbový byt s loggiou v zateplenom obytnom dome, na ulici Košická. Byt s rozlohou 27 m2 bol čiastočne zrekonštruovaný. Má plastové okná s vnútornými žalúziami,novú kuchynskú linku, keramickú dlažbu v kuchyni a v kúpeľni, murované jadro. Samotný obytný dom je zateplený, po kompletnej rekonštrukcii strechy. Režijné náklady sú nízke, byt patrí pod správu SBD. Útulný byt má veľmi výhodnú polohu - blízko školy, škôlky, železničnej a autobusovej stanici a otvára sa z neho krásny výhľad na mesto. Čisté, tiché schodište, bezproblémové parkovanie. Byt je vhodný aj ako investícia, na prenájom, MOMENTÁLNE JE VYDANÝ SLUŠNÝM NÁJOMCOM DO PRENÁJMU. Treba vidieť, odporúčam obhliadku!

Kompletný právny servis v cene

"Cena Dohodou zahŕňa kompletný právny servis zabezpečený notárom. NAJVYŠŠIA OCHRANA!!! Chránime našich klientov. V prípade záujmu Vám bezplatne vybavíme výhodný úver na mieru. Info: JR real s.r.o. Komárno, viac informácií Vám rada poskytne Jana Rosičková, tel.: 0911 293 954."