×
Domov O nás Služby Kontakt Chcem predať / odporučiť
Neváhajte nás kontaktovať 24-hodín denne!

Novostavby na kľúč vo
Wallton Residence Parku

od 600 m2 Pozemky 33 500 €
od 600 m2 Pozemky 33 500 €

Popis nehnuteľnosti

ID: KNJR70343

Ponúkame Vám na predaj pozemky/ hrubé stavby/ novostavby na kľúč vo Wallton Residence Park. Novovytvorený obytný komplex ponúka komfortné, moderné a bezpečné bývanie v Komárne časť Hadovce. K dispozícii sú 3 pozemky vo výmere 3x500 m2 vedľa seba so všetkými IS (kanalizácia, voda, plyn, elektrina) ako aj prístupové cesty k jednotlivým pozemkom, ktoré sú zahrnuté v cene 33 500 € za 5 á pozemok.

Ponúkame aj hrubé stavby na pozemkoch o rozlohe 5-5,5 á za 110 000 € aj so stavebným povolením, všetkými IS a prístupovou cestou.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj pozemky/ hrubé stavby/ novostavby na kľúč vo Wallton Residence Park. Novovytvorený obytný komplex ponúka komfortné, moderné a bezpečné bývanie v Komárne časť Hadovce. K dispozícii sú 3 pozemky vo výmere 3x500 m2 vedľa seba so všetkými IS (kanalizácia, voda, plyn, elektrina) ako aj prístupové cesty k jednotlivým pozemkom, ktoré sú zahrnuté v cene 33 500 € za 5 á pozemok + DOHODA MOŽNÁ.

Ponúkame aj hrubé stavby na pozemkoch o rozlohe 5-5,5 á za 110 000 € aj so stavebným povolením, všetkými IS a prístupovou cestou.

Ponúkame tiež novostavby na mieru podľa predstáv klienta s projektovou dokumentáciou a samozrejme stavebným povolením.

Rodinné domy bude obklopovať rozľahlá zeleň, udržiavané parky a bezproblémové parkovanie. Hlavným cieľom je tiež bezpečnosť obyvateľov, ktorého garanciou bude moderné riadenie vstupu.

Kompletný právny servis v cene

"Cena zahŕňa kompletný právny servis zabezpečený notárom. NAJVYŠŠIA OCHRANA!!! Chránime našich klientov. V prípade záujmu Vám bezplatne vybavíme výhodný úver na mieru. Info: JR real s.r.o. Komárno, viac informácií Vám rada poskytne Jana Rosičková, tel.: 0911 293 954."