×
Domov O nás Služby Kariéra Kontakt Chcem predať / odporučiť
×


Čo ponúkame?


Pre našich pracovníkov vytvárame kvalitné, profesionálne a bezpečné pracovné podmienky. Dávame im pocit slobody, istoty a podpory, čoho dôkazom je úspech a stabilita celej firmy. Svojich pracovníkov vedieme k aktívnej trhovej politike, proklientskemu prístupu vo vzťahu so zákazníkom a k spoločenskej zodpovednosti. Veľký dôraz kladieme na to, aby pracovníci v našej spoločnosti našli okrem rôznych benefitov aj priestor na osobnostný a profesionálny rozvoj.


Druh pracovného pomeru:  Živnosť (bez platového stropu)


Ďalšie benefity


Stabilitu a zázemie prosperujúcej realitnej kancelárie
Firemnú kultúru založenú na etických a profesionálnych základoch
Atraktívnu a perspektívnu prácu s flexibilným pracovným časom
Časovú a finančnú nezávislosť
Možnosť využívať prestížne kancelárske priestory spoločnosti
Systém vzdelávania a rozvoja svojich pracovníkov
Maximálnu marketingovú podporu (inzercia, reklama a podpora predaja)
Finančné ohodnotenie až do výšky 50 % zo získanej provízie bez nutnosti podieľať sa na prevádzkových nákladoch kancelárie


Popis pracovnej pozície

Základný cieľ pracovnej činnosti


Komplexné zabezpečenie procesu realizácie obchodných prípadov zameraných na predaj/prenájom bytov, rodinných domov a komerčných nehnuteľností.

Hlavné úlohy a zodpovednosti v rámci pracovnej činnosti


Získavanie porfólia nehnuteľností
Obhliadka nehnuteľností
Inzercia, správa a pravidelný update svojej databázy
Pravidelný kontakt so svojimi klientami, budovanie a udržiavanie dobrých vzťahov s nimi prostredníctvom profesionálneho prístupu, tvorba databázy klientov
Zabezpečenie procesnej správnosti predkladanej dokumentácie k realizovaným obchodným prípadom
Zabezpečenie predkladania pravidelných správ o činnosti v súlade so stanovenými pravidlami

Osobnostné predpoklady a profesné skúsenosti


Aktívna znalosť práce s ľuďmi s orientáciou na klienta
Znalosti a skúsenosti v rokovaniach s ľuďmi – výhoda
Schopnosť poradiť a presvedčiť
Skúsenosť s prácou realitného makléra – výhoda
Reprezentatívne vystupovanie
Komunikačné a organizačné schopnosti
Orientácia na dosiahnutie cieľa, výsledky a na efektivitu
Zodpovednosť a cieľavedomosť
Bezúhonnosť a morálne zásady

Ďalšie predpoklady


Znalosť akéhokoľvek jazyka výhodou
MS Office – bežný užívateľ
Internet Explorer / Mozilla Firefox – bežný užívateľ
Vlastný osobný automobil – výhoda


Zaujala Vás ponuka?

Vyplňte krátky formulár a budeme Vás kontaktovať
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na +421 950 333 773 alebo kariera@jrreal.eu

Kompletne prerobený rodinný dom v Novej Stráži

205 m2 5 izieb 159 000 €
280 m2 5 izieb 159 000 €

Popis nehnuteľnosti

ID: RDKN00004

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Komárno, Nová Stráž. Plocha: úžitková 205m2, zastavaná 120m2, pozemku 600m2. Trojpodlažný rodinný dom je samostatne stojací s garážou pre 1 vozidlo. Garážová brána je automatická.

Stav: Ide o stavbu typickú pre výstavbu 90. rokov, ukončenú sedlovou škridlovou strechou, s vonkajšími omietkami fúkaný brizolit a drevenými oknami. Rodinný dom prešiel v priebehu posledných piatich rokov rozsiahlou rekonštrukciou.

Zabezpečenie bezpečnostnými dverami, alarmom.Strešná krytina: škridla. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka, kanalizácia. Kúrenie: plynový kotol Junkers, keramický krb, Bezpečnosť domu je zabezpečená zónovým alarmom. Rovinatý oplotený pozemok ma krásnu výsadbu udržovaný trávnikom s automatickým zavlažovaním napojeným na vlastnú vŕtanú studňu, skalku. Výhody: luxusný, slnečný, tiché prostredie, vonkajší krb, turistika, DOHODA MOŽNÁ!!!

Vybavenosť nehnuteľnosti

Interiér

Rekonštruované drevené schodisko
Plynový kotol a ohrievač vody
Dve miestnosti v podkroví
Kvalitné drevené parkety
Kerammický krb
Drevené okná
Klimatizácia

Exteriér

Zavlažovací systém
Pozemok (600 m2)
Satelitný systém
Balkón
Garáž

Špeciálne

Dom situovaný v tichej časti
Kompletne zariadený
Tri podlažia

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Komárno, Nová Stráž. Plocha: úžitková 205m2, zastavaná 120m2, pozemku 600m2. Trojpodlažný rodinný dom je samostatne stojací s garážou pre 1 vozidlo. Garážová brána je automatická.

Stav: Ide o stavbu typickú pre výstavbu 90. rokov, ukončenú sedlovou škridlovou strechou, s vonkajšími omietkami fúkaný brizolit a drevenými oknami. Rodinný dom prešiel v priebehu posledných piatich rokov rozsiahlou rekonštrukciou.

Dispozícia: Na I. NZ podlaží nájdete vstupnú halu so šatníkom, veľkú kuchyňu s jedálňou, ktorá je prepojená s obývačkou, vchod do pivnice. Vybavenie modernej kuchyne so stredovým ostrovčekom a spotrebičmi je v cene. Vykurovanie na tomto poschodí je zabezpečené podlahovým kúrením vodou ohrievanou plynovým kotlom JUNKERS, s možnosťou temperovania dominantným krbom na drevo v obývačke.Toto podlažie prešlo najrozsiahlejšou rekonštrukciou, počas ktorej boli vynovené plávajúce podlahy, osadené interiérové dvere, steny ošetrené stierkou, bola vynovená celá kuchyňa. II. NZ podlažie sa vyznačuje obytnou zónou s detskou izbou, spálňou, kúpeľňou a samostatným WC. Kúpeľňa s 2 umývadla poskytuje dostatok priestoru aj rodine s viacerými deťmi. Ako podlahy v izbách sú použité parkety, na chodbách a schodišti drevo - masív. Steny sú ošetrené stierkami. Na III. NZ podlaží nájdeme dve podkrovné izby a kúpeľňu so s sprchou a WC.

Podlaha: plávajúca, dlažba v kuchyni, kúpeľni. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, vstavané spotrebiče, sporák, umývačka riadu, chladnička, kuchynský kút, barový pult. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne, krb. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami, alarmom.Strešná krytina: škridla. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka, kanalizácia. Kúrenie: plynový kotol Junkers, keramický krb, Bezpečnosť domu je zabezpečená zónovým alarmom. Rovinatý oplotený pozemok ma krásnu výsadbu udržovaný trávnikom s automatickým zavlažovaním napojeným na vlastnú vŕtanú studňu, skalku.

Výhody: luxusný, slnečný, tiché prostredie, vonkajší krb, turistika, DOHODA MOŽNÁ!!! Cena 159 000 €.

Kompletný právny servis v cene

"Cena 159 000 € zahŕňa kompletné zariadenie bytu a samozrejme právny servis zabezpečený autorizovaným advokátom a tiež vklad na kataster. V prípade záujmu Vám bezplatne vybavíme výhodný úver na mieru. Info: JR real s.r.o. Komárno, viac informácií Vám rada poskytne Jana Rosičková, tel.: 0911 293 954."