×
Domov O nás Služby Kariéra Kontakt Chcem predať / odporučiť
×


Čo ponúkame?


Pre našich pracovníkov vytvárame kvalitné, profesionálne a bezpečné pracovné podmienky. Dávame im pocit slobody, istoty a podpory, čoho dôkazom je úspech a stabilita celej firmy. Svojich pracovníkov vedieme k aktívnej trhovej politike, proklientskemu prístupu vo vzťahu so zákazníkom a k spoločenskej zodpovednosti. Veľký dôraz kladieme na to, aby pracovníci v našej spoločnosti našli okrem rôznych benefitov aj priestor na osobnostný a profesionálny rozvoj.


Druh pracovného pomeru:  Živnosť (bez platového stropu)


Ďalšie benefity


Stabilitu a zázemie prosperujúcej realitnej kancelárie
Firemnú kultúru založenú na etických a profesionálnych základoch
Atraktívnu a perspektívnu prácu s flexibilným pracovným časom
Časovú a finančnú nezávislosť
Možnosť využívať prestížne kancelárske priestory spoločnosti
Systém vzdelávania a rozvoja svojich pracovníkov
Maximálnu marketingovú podporu (inzercia, reklama a podpora predaja)
Finančné ohodnotenie až do výšky 50 % zo získanej provízie bez nutnosti podieľať sa na prevádzkových nákladoch kancelárie


Popis pracovnej pozície

Základný cieľ pracovnej činnosti


Komplexné zabezpečenie procesu realizácie obchodných prípadov zameraných na predaj/prenájom bytov, rodinných domov a komerčných nehnuteľností.

Hlavné úlohy a zodpovednosti v rámci pracovnej činnosti


Získavanie porfólia nehnuteľností
Obhliadka nehnuteľností
Inzercia, správa a pravidelný update svojej databázy
Pravidelný kontakt so svojimi klientami, budovanie a udržiavanie dobrých vzťahov s nimi prostredníctvom profesionálneho prístupu, tvorba databázy klientov
Zabezpečenie procesnej správnosti predkladanej dokumentácie k realizovaným obchodným prípadom
Zabezpečenie predkladania pravidelných správ o činnosti v súlade so stanovenými pravidlami

Osobnostné predpoklady a profesné skúsenosti


Aktívna znalosť práce s ľuďmi s orientáciou na klienta
Znalosti a skúsenosti v rokovaniach s ľuďmi – výhoda
Schopnosť poradiť a presvedčiť
Skúsenosť s prácou realitného makléra – výhoda
Reprezentatívne vystupovanie
Komunikačné a organizačné schopnosti
Orientácia na dosiahnutie cieľa, výsledky a na efektivitu
Zodpovednosť a cieľavedomosť
Bezúhonnosť a morálne zásady

Ďalšie predpoklady


Znalosť akéhokoľvek jazyka výhodou
MS Office – bežný užívateľ
Internet Explorer / Mozilla Firefox – bežný užívateľ
Vlastný osobný automobil – výhoda


Zaujala Vás ponuka?

Vyplňte krátky formulár a budeme Vás kontaktovať
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na +421 950 333 773 alebo kariera@jrreal.eu

Atypický mezonetový byt
s garážou, balkónom a dvorom

146 m2 5 izieb 168 000 €
71 m2 3 izby 130 €/mesiac 68 900 €

Popis nehnuteľnosti

ID: B5KN00001

Ponúkame Vám na predaj atypický mezonetový byt v Komárne. Veľkometrážny byt s rozlohou 146 m2 má garáž o výmere 22 m2 s bránou na elektrický pohon a prislúcha k nemu aj spoločný oplotený dvor so susedmi a murovaná pivnica. Je kompletne zrenovovaný a predáva sa aj s kompletným zariadením na mieru, ale so všetkým nábytkom na fotkách. Veľkou výhodou je vlastné kúrenie a ohrev vody, ktoré zabezpečuje vlastný kotol zn. Protherm, vďaka čomu má byt výhodnú réžiu.

V kuchyni a kúpeľni je podlahové kúrenie. Byt má 2 klimatizácie na obidvoch podlažiach. Dispozične pozostáva z predizby, kuchyne prepojenej s jedálňou a obývačkou, spálne, garderóby, pracovne s knižnicou, kúpeľne a toalety. Schodiskom sa dostaneme na podstrešné poschodie, kde sú 2 detské izby, chodba a toaleta. Okná sú zväčša plastové, strešné sú veluxové

Kuchynská linka na mieru je vybavená vstavanými spotrebičmi - varná doska, rúra, digestor, umývačka riadu, práčka, chladnička s mrazničkou. Kúpeľňa je vybavená rohovou vaňou, sprchovacím kútom, 2 umývadlami, toaletou typu Geberit. Osadené sú bezpečnostné vchodové dvere, stropy sú upravené sadrokartónom s bodovým osvetlením. Podlahy sú v kombinácii plávajúcej podlahy a keramickej dlažby. Správcom je SVB, slušní susedia. Spoločný veľký dvor s posedením je zatrávnený a udržiavaný. Odporúčam obhliadku.

Vybavenosť nehnuteľnosti

Interiér

Bezpečnostné vchodové a interiérové dvere
Kompletne vybavená kuchynská linka
Plávajúca podlaha
Keramická dlažba
2x klimatizácia

Exteriér

Murovaná pivnica
Garáž ( 22 m2 )
Oplotený dvor
Balkón

Špeciálne

Vlastné kúrenie a ohrev vody
Kompletná rekonštrukcia
Podlahové kúrenie

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj atypický mezonetový byt v Komárne. Veľkometrážny byt s rozlohou 146 m2 má garáž o výmere 22 m2 s bránou na elektrický pohon a prislúcha k nemu aj spoločný oplotený dvor so susedmi a murovaná pivnica. Je kompletne zrenovovaný a predáva sa aj s kompletným zariadením na mieru, ale so všetkým nábytkom na fotkách. Veľkou výhodou je vlastné kúrenie a ohrev vody, ktoré zabezpečuje vlastný kotol zn. Protherm, vďaka čomu má byt výhodnú réžiu. V kuchyni a kúpeľni je podlahové kúrenie. Byt má 2 klimatizácie na obidvoch podlažiach. Dispozične pozostáva z predizby, kuchyne prepojenej s jedálňou a obývačkou, spálne, garderóby, pracovne s knižnicou, kúpeľne a toalety. Schodiskom sa dostaneme na podstrešné poschodie, kde sú 2 detské izby, chodba a toaleta. Okná sú zväčša plastové, strešné sú veluxové. Kuchynská linka na mieru je vybavená vstavanými spotrebičmi - varná doska, rúra, digestor, umývačka riadu, práčka, chladnička s mrazničkou. Kúpeľňa je vybavená rohovou vaňou, sprchovacím kútom, 2 umývadlami, toaletou typu Geberit. Osadené sú bezpečnostné vchodové dvere, stropy sú upravené sadrokartónom s bodovým osvetlením. Podlahy sú v kombinácii plávajúcej podlahy a keramickej dlažby. Správcom je SVB, slušní susedia. Spoločný veľký dvor s posedením je zatrávnený a udržiavaný. Odporúčam obhliadku.

Kompletný právny servis v cene

"Cena 168 000 € zahŕňa kompletné zariadenie bytu a samozrejme právny servis zabezpečený autorizovaným advokátom a tiež vklad na kataster. V prípade záujmu Vám bezplatne vybavíme výhodný úver na mieru. Info: JR real s.r.o. Komárno, viac informácií Vám rada poskytne Jana Rosičková, tel.: 0911 293 954."