×
Domov O nás Služby Kontakt Chcem predať / odporučiť
×


Čo ponúkame?


Pre našich pracovníkov vytvárame kvalitné, profesionálne a bezpečné pracovné podmienky. Dávame im pocit slobody, istoty a podpory, čoho dôkazom je úspech a stabilita celej firmy. Svojich pracovníkov vedieme k aktívnej trhovej politike, proklientskemu prístupu vo vzťahu so zákazníkom a k spoločenskej zodpovednosti. Veľký dôraz kladieme na to, aby pracovníci v našej spoločnosti našli okrem rôznych benefitov aj priestor na osobnostný a profesionálny rozvoj.


Druh pracovného pomeru:  Živnosť (bez platového stropu)


Ďalšie benefity


Stabilitu a zázemie prosperujúcej realitnej kancelárie
Firemnú kultúru založenú na etických a profesionálnych základoch
Atraktívnu a perspektívnu prácu s flexibilným pracovným časom
Časovú a finančnú nezávislosť
Možnosť využívať prestížne kancelárske priestory spoločnosti
Systém vzdelávania a rozvoja svojich pracovníkov
Maximálnu marketingovú podporu (inzercia, reklama a podpora predaja)
Finančné ohodnotenie až do výšky 50 % zo získanej provízie bez nutnosti podieľať sa na prevádzkových nákladoch kancelárie


Popis pracovnej pozície

Základný cieľ pracovnej činnosti


Komplexné zabezpečenie procesu realizácie obchodných prípadov zameraných na predaj/prenájom bytov, rodinných domov a komerčných nehnuteľností.

Hlavné úlohy a zodpovednosti v rámci pracovnej činnosti


Získavanie porfólia nehnuteľností
Obhliadka nehnuteľností
Inzercia, správa a pravidelný update svojej databázy
Pravidelný kontakt so svojimi klientami, budovanie a udržiavanie dobrých vzťahov s nimi prostredníctvom profesionálneho prístupu, tvorba databázy klientov
Zabezpečenie procesnej správnosti predkladanej dokumentácie k realizovaným obchodným prípadom
Zabezpečenie predkladania pravidelných správ o činnosti v súlade so stanovenými pravidlami

Osobnostné predpoklady a profesné skúsenosti


Aktívna znalosť práce s ľuďmi s orientáciou na klienta
Znalosti a skúsenosti v rokovaniach s ľuďmi – výhoda
Schopnosť poradiť a presvedčiť
Skúsenosť s prácou realitného makléra – výhoda
Reprezentatívne vystupovanie
Komunikačné a organizačné schopnosti
Orientácia na dosiahnutie cieľa, výsledky a na efektivitu
Zodpovednosť a cieľavedomosť
Bezúhonnosť a morálne zásady

Ďalšie predpoklady


Znalosť akéhokoľvek jazyka výhodou
MS Office – bežný užívateľ
Internet Explorer / Mozilla Firefox – bežný užívateľ
Vlastný osobný automobil – výhoda


Zaujala Vás ponuka?

Vyplňte krátky formulár a budeme Vás kontaktovať
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na +421 950 333 773 alebo kariera@jrreal.eu

Neváhajte nás kontaktovať 24-hodín denne!

Akcia! - Čiastočne obnovený rodinný dom v Iži

200 m2 2 poschodia 65 000 €
200 m2 2 poschodia 65 000 €

Popis nehnuteľnosti

ID: JR15

Ponúkame na predaj rodinný dom v slušnej obci Iža, 8 km od Komárna. Plocha: podlahová 200 m2, pozemku cca. 550 m2 - možnosť odkúpenia aj s väčším pozemkom 2 484 m2 . Rodinný dom postavený v roku 1967 z kvádrov a tehly prešiel čiastočnou renováciou v roku 2012. Má novú strechu, plastové okná a vchodové dvere, menené sú všetky IS v dome, sadrokartónom sú upravené stropy. Ústredné plynové kúrenie zabezpečuje kotol, TÚV bojler. Kúpeľne sú zrenovované s masážnou vaňou, sprchovacím kútom, jacuzzim a fínskou saunou. Dispozícia prízemia: kuchyňa, jedáleň, obývačka - prepojené, kúpeľňa, WC, kotolňa/ šatník, schodisko Poschodie: 3 izby, kúpeľňa, WC, sauna, garderóba, balkón Tichá lokalita, dobrá občianska vybavenosť, široká asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza menšia prístavba s úložnými priestormi. K dispozícii je studňa, vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka a vlastná žumpa. Cena 65 000 €.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom v slušnej obci Iža, 8 km od Komárna. Plocha: podlahová 200 m2, pozemku cca. 550 m2 - možnosť odkúpenia aj s väčším pozemkom 2 484 m2 . Rodinný dom postavený v roku 1967 z kvádrov a tehly prešiel čiastočnou renováciou v roku 2012. Má novú strechu, plastové okná a vchodové dvere, menené sú všetky IS v dome, sadrokartónom sú upravené stropy. Ústredné plynové kúrenie zabezpečuje kotol, TÚV bojler. Kúpeľne sú zrenovované s masážnou vaňou, sprchovacím kútom, jacuzzim a fínskou saunou.

Dispozícia prízemia: kuchyňa, jedáleň, obývačka - prepojené, kúpeľňa, WC, kotolňa/ šatník, schodisko Poschodie: 3 izby, kúpeľňa, WC, sauna, garderóba, balkón Tichá lokalita, dobrá občianska vybavenosť, široká asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza menšia prístavba s úložnými priestormi. K dispozícii je studňa, vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka a vlastná žumpa. Cena 65 000 €.

Kompletný právny servis v cene

"Cena 65 000 € zahŕňa kompletný právny servis zabezpečený notárom. NAJVYŠŠIA OCHRANA!!! Chránime našich klientov. V prípade záujmu Vám bezplatne vybavíme výhodný úver na mieru. Info: JR real s.r.o. Komárno, viac informácií Vám rada poskytne Jana Rosičková, tel.: 0911 293 954."